עורך דין נזקי גוף

עברתם נזקי גוף זה הזמן לפנות למשרד המתמחה בנזקי גוף בירושלים והסביבה

משרדנו מייצג, מזה עשרות שנים, לקוחות פרטיים ומוסדיים בהתדיינויות בבתי המשפט על כל ערכאותיהם. בכל סוגי השירות המפורטים להלן, הייצוג בבית המשפט – ליטיגציה – הוא הבסיס.

אחריות מקצועית


עורכי דין, רואי חשבון, מהנדסים, אדריכלים ועוד. ייצוג בעלי מקצועות חופשיים, הן בעלי פוליסות ביטוח לכיסוי מפני תביעות, והן ללא כיסוי ביטוחי; וכן ייצוג לקוחות פרטיים כנגד בעלי מקצועות חופשיים שהתרשלו בטיפול המקצועי בלקוח.

ייצוג בפני ועדות רפואיות — במוסד לביטוח לאומי.


הועדות שליד המוסד לביטוח לאומי, קובעות את מצבו הרפואי של אדם הנפגע בתאונות עבודה (גם תאונות דרכים הן לעיתים, במקביל, תאונות עבודה), בתאונות שאינן תאונות עבודה או בגין מצב קונסטיטוציונלי עקב מחלות או פגיעות אחרות. הידע והניסיון שלנו בתחום הנזיקין, מתבסס גם על הבנת המצב הרפואי והקריטריונים לקביעת נכות.

:סוג שירות

תאונות דרכים


שימוש במכונית, אופנוע, משאית, נגרר, פגיעה כהולך רגל וכו’ עלול לגרום נזק גוף, לעיתים קשה מאוד. הסיטואציות מגוונות ומורכבות והכרת הדין בתחום זה היא קריטית.

תאונות עבודה


 בדרך כלל, זכאי הנפגע בתאונת עבודה לפיצוי מהמזיק (המעביד או מי שאינו המעביד) ומהמוסד לביטוח לאומי, עד ל- 100% ובמקרים מסוימים עד ל- 125% הנזק. אופן ההתנהלות למן יום הפגיעה, חשוב ולעיתים מכריע, האם לזכות או לחובה.

נזקים נפשיים


 לעיתים הפגיעה הנפשית נלווית לפגיעה פיזית או שהיא קיימת בלעדיה. כך או כך, הנזק הנפשי עלול להשפיע על תפקודו של אדם באופן כה משמעותי, עד כי הפגיעה הפיזית פחות מורגשת ואף זניחה. להכרה בנזק נפשי, הן ע"י בתי המשפט והן ע"י הביטוח הלאומי, יש משמעות כספית, אך לעיתים גם טיפולית.

תביעות ביטוח תאונות אישיות


 תאונות תלמידים, אחרי התקף לב, תאונות דרכים, אבדן כושר עבודה ועוד. אם נפגעת בתאונה ורכשת, בין בעצמך ובין באמצעות מקום העבודה, פוליסה פרטית לביטוח, יש סיכוי שמגיעים לך פיצויים.

בכלל זה, גם תביעות ביטוח סיעודי, אבדן כושר עבודה ותביעות ביטוח נסיעות

אחריות מקצועיות


 תביעה והגנה של בעלי מקצועות חופשיים בכל התחומים. תוך כדי העיסוק, עלול רופא (רשלנות רפואית), עו"ד, רו"ח, מהנדס, אדריכל או כל בעל מקצוע חפשי אחר, לטעות. חשוב להבין את הגבול בין טעות שהיא טעות גרידא, לבין טעות שהיא רשלנות.

נזקי רכוש


– יש פעמים שרכושנו יקר לנו יותר משוויו בשוק ולא תמיד מפצה הכסף, עבור אבדן רכוש יקר. תשומת הלב ניתנת להשגת הערך המקסימלי האפשרי, לרבות הנזקים הנלווים לאבדן הרכוש עצמו – עגמת נפש, הפסד זמן, הפסד רווחים וכד’. בכלל תביעות אלה, גם תאונות «פח» בין רכבים, גניבה או שריפה של רכב וכדומה

ניתן להתקשר מיידית לקבלת עזרה

    צרו קשר